In memoriam

Gyülekezetünk korelnöke, Szűcs Ferenc testvérünk péntekről szombatra virradó éjjel, kilencven éves korában Mennyei Urához költözött. Utolsó szavai (“Ingyen kegyelemből megtörtént!”), bizonyságot tesznek élő reménységének beteljesedéséről, Megváltójával való találkozásról. Testvérünk tizenkét évvel ezelőtt frissen alakult gyülekezetünk első bemerítkezője volt, aki fehér ruhát magára öltve vallotta meg az Úr Jézus Krisztusba vetett hitét. Bátran vállalta föl a bizonyságtételt többek között azokon a szerdai alkalmakon, amikor a kórházi kórtermeket látogatva hétről – hétre vitte a vígasztalás ígéit a szenvedő betegeknek. Tette ezt korát meghazudtolva, fáradhatatlan lelkesedéssel egy évtizeden keresztül. Megadatott neki, hogy a mennyei fehérruhát is elsőként ölthette magára közülünk, hogy immár nem ebben a törékeny cserépedényben, hanem egy halhatatlan, megdicsőült testben magasztalja Urát örökkön örökké. Emléke legyen áldott! “Valaki azért vallást tesz énrólam az emberek előtt, én is vallást teszek arról az én mennyei atyám előtt.” Máté 10,32

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s