Zászlót bontottunk

Berettyóújfalu város vallási közösségeinek palettája immár hivatalosan is szélesedett. “Felkerültünk a térképre” azáltal, hogy 2021. szeptember 19-én ünnepélyes keretek között megtörtént közösségi házunk átadása. A rendezvényen – többek között – megjelent Farkas Attila, a Hetednapos Adventista Gyülekezet lelkipásztora, az Arany János Gimnázium intézményvezető aszonya, Mihucz Sándorné, valamint Dr. László Vilmos Csongor, a helyi Diószegi Kis István Református Általános Iskola igazgatója. Városunk első számú vezetője, Muraközi István polgármester úr jelenléte és üdvözlő szavai különösen megtisztelőek voltak számunkra.

Gyülekezetünk az alábbi jeremiási igét tekinti iránymutatónak: “Igyekezzetek a városnak jólétén…, mert annak jőléte a ti jólétetek is!” (Jeremiás 29,7)

A házátadóval egybekötött hálaadóünnepélyen készült fényképek ITT megtekinthetők.

Az ünnepi alkalomról készült egy rövid összeállítás a BerettyóTV jóvoltából, amely ITT tekinthető meg.

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s